Hakkımızda

Firmamız, Sektörel ürünleri hazır stoğunda bulunduran ve ihtiyaç doğrultusunda yurtdışında şubeleri ve anlaşmalı kurumlar aracılığı ile neredeyse 1 hafta içerisinde Türkiye tedariğini sağlayan bir firmadır.

Teknoloji çağının dünyada gelişmesi ile birlikte, teknolojiye ayak uyduran ve Türkiye'de dijital dönüşümün öncülüğünü yapan firmalar arasında yer alan Tilpark!, marka ve işletmeleri ile platformunda yüzbinlerce alıcı ve satıcı ile bir araya geliyor. Toptan ve perakende olmak üzere yerel ekonomilerin büyümesini destek oluyoruz. Günümüz şartlarında piyasadan aldığımız yorumlara göre, sektörel bazda lider büyük firmamız önem arz ediyor.

Kuruluşundan bu güne kadar hizmet veren firmamız, eski istanbul zamanlarda (1990'lı yıllarda) Karaköy ve Polonya pazarı zamanlarında başta olmak üzere sektörel hizmet vermeye devam etmektedir. Sanayinin bütünleşmesi ile birlikte 2000'li yıllarda İkitelli organize sanayi bölgesine taşınan Tilpark! hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli. Bu sebeble bizimle her türlü görüş, öneri istek ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim numaralarından 7/24 iletişme geçebilirsiniz.

Destek
Telefon veya WhatsApp Destek

Yukarıdaki telefon numarasından telefon açarak veya whatsapp üzerinden canlı destek alabilirsiniz.
İletişim
İletişim ve Depo Adreslerimiz

İletişim
İletişim sayfasından bizimle iletişime geçbilir firma bilgilerine ulaşabilirsiniz.